Coaching IT

Na podstawie własnych doświadczeń wiemy, że nauka IT to nie tylko problemy techniczne, ale także trudności z motywacją, planowaniem, liczne chwile zwątpienia, myślenie "a może zrezygnować z tego wszystkiego i wyjechać w Bieszczady" i wiele podobnych czarnych myśli. 

Dlatego też do naszych kursów dołączyliśmy element motywacyjny w postaci coachingu IT o profilu zarówno technicznym jak i nietechnicznym. Na czym to polega? 

Zapisując się na kurs dostajesz darmowo trzy indywidualne godzinne konsultacje, które możesz wykorzystać w ciągu 6 miesięcy od ukończenia kursu. Do dyspozycji masz następujących trenerów:

- Katarzyna Stelmach, profesjonalny coach i motywator. Poznasz ją na pierwszym spotkaniu grupowym w humanITy; warto odwiedzić też jej stronę internetową http://katarzynastelmach.pl i profil na FB. Specjalizuje się w konsultacjach motywacyjnych, planowaniu kariery, soft skills. 

Uprzedzamy, że Katarzyna to nie coach w typie warszawskich Grzesiaków i nie powie Ci, że jestes zwycięzcą czy innym brylantem - jest bardzo konkretna i nastawiona na to, żebyś osiągnął swój (a także nasz) cel, czyli zdobycie wiedzy, pewności siebie w tym co robisz, zdanie egzaminów Cisco. 

- Tomasz De Wille (trener w humanITy, 3xCCNP), konsultacje techniczne. Może pomóc złożyć racka, zaproponować rozwiązanie techniczne, pomóc przygotować się pod kątem testów egzaminacyjnych. Jeśli Twoje pytanie ma związek z IP, ten trener jest odpowiednią osobą.

Podsumowując: jeśli preferujesz konsultacje typowo techniczne, bo napotkałeś problem z konfiguracją lub chcesz dowiedzieć się co zrobić po CCNA, możesz wybrać konsultacje techniczne. Natomiast naszą gorącą rekomendacją jest co najmniej jedno spotkanie motywacyjne, bo nie jest to coś co jesteśmy w stanie zapewnić w czasie kursów grupowych -  każdy uczestnik spotkania ma swoje indywidualne trudności i dylematy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl